DIETY

Dieta NATURAL

Produkty zawierające gluten zastępujemy ryżem, kukurydzą, kaszą gryczaną oraz kaszą jaglaną, które idealnie komponują się dodatkami.

Dieta NATURAL

Dieta pudełkowa – istnieje alternatywa

Dieta Natural od FitLife jest to dieta oparta na diecie Standard.

W diecie NATURAL przygotuj się na: kaszę jaglaną, komosę ryżową, kukurydzę oraz wiele innych. Dzięki stosowaniu zamienników nie musisz ograniczać się do kilku produktów i cierpieć z powodu monotonnego menu.

Catering dietetyczny – moc drzemie w naturze

Wierzymy, że prawdziwa moc drzemie w naturze oraz tym, co rośnie wokół nas. Nie korzystamy z wysoko przetworzonych produktów, sztucznych polepszaczy oraz białego cukru. Co więcej, składniki do naszych dań pozyskujemy w dużej mierze  od lokalnych rolników oraz dostawców. Stawiamy na wysoką jakość, głęboki smak oraz wartości odżywcze. Zdajemy sobie sprawę, że tylko w ten sposób możemy dostarczać naszym klientom catering dietetyczny zgodny z ich indywidualnymi potrzebami. 

Catering dietetyczny – ciesz się wygodą

Dieta pudełkowa Natural od FitLife jest nie tylko smaczna, ale i zdrowa. Nasz catering to również wyjątkowa wygoda. Zapomnij o codziennym gotowaniu oraz planowaniu tego, co zjesz. Dzięki dietom FitLife możesz zająć się o wiele ciekawszymi rzeczami, ponieważ to my zadbamy o Twoje jedzenie. 

Każde zamówienie jest odpowiednio zapakowane tak, by Twoje jedzenie nie zostało uszkodzone podczas transportu i prezentowało się nienagannie. Wiemy bowiem, jak ważna jest estetyka potraw. 

Nie czekaj i wybierz już dzisiaj swoją dietę pudełkową od FitLife. 

Rozkład makroskładników w diecie NATURAL prezentuje się następująco:

  • Białko 20-25%
  • Tłuszcz 30-35%
  • Węglowodany 40-50%

Zaplanuj swoją dietę już dziś!

Nie masz czasu na gotowanie? To nie znaczy, że musisz rezygnować z pełnowartościowych posiłków! Skontaktuj się z nami, wybierz dietę, która najbardziej Ci odpowiada i ciesz się zdrowym jedzeniem już dziś!