DIETY

Dieta BEZ GLUTENU

Coś dla osób zmagających się z nietolerancją glutenu.
Produkty zawierające ten składnik zastępujemy ryżem, kukurydzą, kaszą gryczaną oraz kaszą jaglaną, które idealnie komponują się dodatkami.

Dieta BEZ GLUTENU

Jeszcze do niedawna niewiele osób zwracało uwagę, czy w ich jedzeniu znajduje się gluten. Wszelkie dolegliwości wynikające z nietolerancji tego składnika były zrzucane na niestrawność lub niską jakość potraw. Dzisiaj wiemy jednak, że istnieje dosyć duża grupa ludzi, którzy nie powinny spożywać glutenu lub co najmniej ograniczać go w swoim żywieniu. Właśnie dla takich osób stworzona została przez nas dieta pudełkowa bezglutenowa. Zapomnij o złym samopoczuciu po jedzeniu i poznaj lepiej to, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dieta bezglutenowa pudełkowa – istnieje alternatywa

Dieta bez glutenu FitLife zawiera zamienniki produktów bogatych w gluten. Przygotuj się więc na: bezglutenowe pieczywo, kaszę jaglaną, komosę ryżową, kukurydzę oraz wiele innych. Dzięki stosowaniu zamienników nie musisz ograniczać się do kilku produktów i cierpieć z powodu monotonnego menu. Udowodnimy Ci, że odżywianie się bez glutenu nie musi wcale wiązać się z narzucaniem ciężkiego do zniesienia rygoru. Twoja nietolerancja pokarmowa to problem, który razem możemy pokonać i uwolnić Cię od wszystkich negatywnych skutków spożywania glutenu.

Catering dietetyczny bezglutenowy – moc drzemie w naturze

Brak glutenu to jedno, czym charakteryzuje się nasza dieta pudełkowa, ale inną kwestią jest jakość używanych składników, o którą wyjątkowo dbamy. Wierzymy, że prawdziwa moc drzemie w naturze oraz tym, co rośnie naokoło nas. Nie korzystamy z wysokoprzetworzonych produktów, sztucznych polepszaczy oraz białego cukru. Co więcej, składniki do naszych dań pozyskujemy wyłącznie od lokalnych rolników oraz dostawców. Nie interesuje nas masowe żywienie półproduktami. Stawiamy na wysoką jakość, głęboki smak oraz wartości odżywcze. Zdajemy sobie sprawę, że tylko w ten sposób możemy dostarczać naszym klientom catering dietetyczny zgodny z ich indywidualnymi potrzebami. Podchodzimy do jedzenia bardzo poważnie.

Catering dietetyczny bezglutenowy – ciesz się wygodą

Dieta pudełkowa bez glutenu FitLife jest nie tylko smaczna i pozbawiona szkodliwego dla Ciebie składnika. Nasz catering to również wyjątkowa wygoda. Zapomnij o codziennym gotowaniu oraz planowaniu tego, co zjesz. Dzięki dietom FitLife możesz zająć się o wiele ciekawszymi rzeczami, ponieważ to my zadbamy o Twoje jedzenie. Wystarczy tylko, że wybierzesz kalorykę, podasz adres dostawy i odbierzesz paczkę z daniami. Każde zamówienie jest odpowiednio zapakowane tak, by Twoje jedzenie nie zostało uszkodzone podczas transportu i prezentowało się nienagannie. Wiemy bowiem, jak ważna jest estetyka potraw. Nie czekaj i wybierz już dzisiaj swoją dietę pudełkową od FitLife. Zdrowie, smak oraz wykluczenie szkodliwego dla Ciebie glutenu to wszystko, czego potrzebujesz, jeśli chodzi o żywienie.

Rozkład makroskładników w diecie WEGE prezentuje się następująco:

  • Białko 20-25%
  • Tłuszcz 30-35%
  • Węglowodany 40-50%

Zaplanuj swoją dietę już dziś!

Nie masz czasu na gotowanie? To nie znaczy, że musisz rezygnować z pełnowartościowych posiłków! Skontaktuj się z nami, wybierz dietę, która najbardziej Ci odpowiada i ciesz się zdrowym jedzeniem już dziś!