CATERING DIETETYCZNY FIT-LIFE

Poznaj nasze zbilansowane diety

Zaplanuj swoją dietę już dziś!

Nie masz czasu na gotowanie? To nie znaczy, że musisz rezygnować z pełnowartościowych posiłków! Skontaktuj się z nami, wybierz dietę, która najbardziej Ci odpowiada i ciesz się zdrowym jedzeniem już dziś!

Dieta pudełkowa – sposób na zdrowe odżywianie

Diety pudełkowe w krótkim czasie zawojowały rynek i całkowicie zmieniły sposób odżywiania wielu osób. Powodów takiego stanu rzeczy jest wiele, ale niemal w każdym przypadku główną przyczyną jest zmiana nawyków i kompleksowe podeście do swojego zdrowia. Ludzie są dzisiaj coraz bardziej świadomi swoich organizmów oraz tego, co jest dla nich dobre, a co szkodzi. Dieta pod drzwi FitLife jest sposobem na pyszne jedzenie, które nie tylko dobrze smakuje, ale też ma pozytywny wpływ na ciało oraz umysł. Dowiedz się więcej o tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Tania dieta pudełkowa – po pierwsze zdrowie

Prawidłowe odżywianie jest kluczowe, jeśli chodzi prawidłowe funkcjonowanie organizmu. W obecnych czasach sklepowe jedzenie jest wypełnione sztucznymi polepszaczami, konserwantami oraz innymi substancjami, które niezbyt dobrze wpływają na zdrowie. Niechlubną koronę z pewnością można przyznać wszechobecnemu cukrowi. W niemal każdym produkcie znajdziesz dodatek w postaci tego składnika. Nie jest to obojętne dla Twojego organizmu i może prowadzić do poważnych konsekwencji, zaczynając od próchnicy zębów, przybierania na wadze aż po choroby serca. Jeśli połączysz niezdrowe jedzenie z brakiem ruchu, co w dzisiejszych czasach i rzeczywistości pracy zdalnej jest bardzo powszechne, uzyskasz bardzo niebezpieczną mieszankę.

 

Nasze gotowe posiłki dietetyczne są tworzone przede wszystkim z poszanowaniem Twojego zdrowia. Dlatego też nie używamy żadnych sztucznych składników, białego cukru, a wszystko, co dobrze czerpiemy z natury. Wierzymy, że kluczem do lepszego odżywiania jest prostota oraz korzystanie z tego, co daje nam ziemia. Współpracujemy z lokalnymi rolnikami oraz dostawcami, ponieważ zależy nam, by to, co jesz było naturalne i wolne od szkodliwych pestycydów. Nie idziemy w tej kwestii na żadne kompromisy.

 

Dieta pudełkowa z wyborem menu – na co masz ochotę?

Diety cateringowe od FitLife charakteryzują się indywidualnym podejściem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne upodobania i to, co dla jednego klienta jest poezją smaku, drugiemu może nie przypaść do gustu. Jeśli zdecydujesz się na nasze pudełka dietetyczne, zapomnij o zmarnowanych posiłkach. To Ty bowiem wybierasz danie, na które masz ochotę. Przygotowujemy kilka pozycji w obrębie danej diety, z których możesz skomponować swój zestaw na cały dzień. Staramy się, by propozycje były zróżnicowane i codziennie zaskakiwały świeżym podejściem do fit cateringu. Wierzymy, że w ten sposób pomożemy Ci zmienić nawyki żywieniowe i wkroczyć na ścieżkę zdrowia.

Dieta pudełkowa odchudzająca – wybierz FitLife

Wielu klientów pyta o diety pudełkowe, które wspomagają zrzucenie nadprogramowych kilogramów. W naszej ofercie znajdziesz pudełka na redukcję. Dzięki odpowiedniej kaloryce oraz rozkładowi makroskładników takich jak białko, tłuszcze i węglowodany szybko pozbędziesz się zbędnego balastu, a przy tym nie będziesz głodować. Wiemy, jak trudne jest odchudzanie, dlatego nasze menu komponujemy w taki sposób, by zaspokoić potrzeby energetyczne Twojego organizmu, ale nauczyć go też, że nadmiar jedzenia nie jest do niczego potrzebny. Jeśli zaczynasz swoją metamorfozę i szukasz wsparcia w zakresie żywienia, to znak, że w FitLife możemy Ci pomóc i dostarczyć pod same drzwi pudełka. Dieta jeszcze nigdy nie była tak wygodna i co najważniejsze smaczna.

Diety pudełkowe – każdy znajdzie coś dla siebie

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje diet. Do wyboru masz:

  • dieta STANDARD – idealna dla osób, które chcą odżywiać się zdrowo i zredukować masę ciała.
  • dieta WEGE – w tej diecie nie znajdziesz mięsa ani ryb, które są zastąpione produktami pochodzenia roślinnego.
  • dieta WEGE + RYBY – coś dla miłośników ryb, którzy nie przepadają za innym mięsem. Dieta dobra na redukcję lub do codziennego zbilansowanego odżywiania.
  • dieta SPORT – rozwiązanie dla aktywnych, którym zależy na odpowiednim rozkładzie makroskładników oraz podwyższonej ilości wysokiej jakości białka.
  • dieta BEZ GLUTENU – idealna dla osób z nietolerancją glutenu. Produkty z tym składnikiem są zastąpione ryżem, kaszą, kukurydzą itp.
  • dieta BEZ LAKTOZY – dieta pudełkowa bez produktów z zawartością laktozy. W zamian wykorzystujemy roślinne odpowiedniki nabiału.
 

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Problem z doborem diety?

+48 786 112 501

Jesteśmy dla Was dostępni codziennie,
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Jesteśmy lokalną firmą. Rejonem naszych działań są miejscowości: Chojnów, Złotoryja, Legnica, Bolesławiec, Lubin.

Przejdź do kontaktu