i owoców morzaDIETY

Dieta WEGE RYBY

Coś dla miłośników ryb i owoców morza, którzy nie chcą rezygnować z nich w swojej diecie.
Bogate w zdrowe tłuszcze oraz białko mięso w połączeniu z całą gamą produktów roślinnych o zadziwiającym smaku.

Dieta WEGE RYBY

W naszej ofercie znajdziesz dietę pudełkową dla osób, które nie przepadają za mięsem, ale nie chcą jednocześnie rezygnować z ryb. Dzięki niej zachowasz idealną masę ciała lub zrzucisz nadmierne kilogramy. Bogate w białko oraz zdrowe tłuszcze ryby w połączeniu z różnorodnymi dodatkami roślinnymi to gwarancja dobrego funkcjonowania całego organizmu oraz mózgu. Wybierz dietę WEGE + RYBY i ciesz się pysznymi pudełkami.

Dieta bez mięsa, ale z rybami – jakość przede wszystkim

Wszystkie diety, które powstają pod okiem specjalistów z FitLife, charakteryzują się wysoką jakością dań. Wynika to przede wszystkim z tego, że korzystamy wyłącznie z produktów dostarczanych od lokalnych rolników oraz firm. Nie ma więc mowy o wysokoprzetworzonych składnikach, polepszaczach smaku oraz białym cukrze. W naszej kuchni znajduje się tylko to, co stworzyła natura. Wierzymy bowiem, że to, co najlepsze dla naszego zdrowia jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko wiedzieć, gdzie szukać. Przygotowujemy więc dania pełne zdrowia, które pomogą Ci w zmianie nawyków żywieniowych i rozpoczęcie zdrowego rozdziału w Twoim życiu.

Dieta bez mięsa z rybami – dlaczego warto?

Dieta WEGE + RYBY jest korzystna dla Twojego zdrowia przede wszystkim ze względu na zalety, jakie niesie ze sobą spożywanie mięsa tych wodnych zwierząt. Ryby to jeden z niezbędnych elementów zdrowego odżywiania oraz główne źródło kwasów omega-3. Znajdziesz też w nich witaminy A, D, E i z grupy B. Oprócz tego są bogate w łatwoprzyswajalne białko oraz składniki mineralne takie jak jod, selen oraz żelazo.

Jeśli chodzi o inne korzyści, to na pewno należy do nich zaliczyć:

  • poprawę pracy układu krążenia,
  • obniżenie ryzyka wystąpienia nadciśnienia,
  • obniżenie cholesterolu LDL oraz podwyższenie HDL,
  • działanie przeciwzapalne oraz przeciwalergiczne,
  • poprawa odporności,
  • działanie antynowotworowe.

Dodaj do tych wszystkich atutów prozdrowotne właściwości roślin, a otrzymasz dietę kompletną, która gwarantuje zbilansowane posiłki pełne wartości odżywczych.

Dieta pudełkowa bez mięsa – pod same drzwi

Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do osób, które chcą zdrowo się odżywiać i nie mają czasu na gotowanie. Przygotowywane przez nas pudełka to gwarancja wygody. Zapomnij o codziennym planowaniu posiłków oraz wymyślaniu, co zjesz. Zdajemy sobie sprawę, z tego, że w dzisiejszych realiach ludzie mają o wiele lepsze rzeczy do robienia. Pozwól więc, że zajmiemy się kwestią Twojego odżywiania i nie tylko stworzymy dla Ciebie wyjątkową dietę pudełkową, ale również będziemy codziennie dostarczać ją pod same drzwi Twojego domu lub pracy. Paczka ze szczelnie zapakowanym jedzeniem zostanie dowieziona przez naszego kuriera dokładnie tam, gdzie tego chcesz. Twoim zadniem jest jedynie rozkoszowanie się tym, co dla Ciebie przygotujemy. Sprawdź już dzisiaj diety pudełkowe od FitLife i przekonaj się o mocy, jaka drzemie w naszym jedzeniu.

Rozkład makroskładników w diecie WEGE + RYBY prezentuje się następująco:

  • Białko 20-25%
  • Tłuszcz 30-35%
  • Węglowodany 40-50%

Zaplanuj swoją dietę już dziś!

Nie masz czasu na gotowanie? To nie znaczy, że musisz rezygnować z pełnowartościowych posiłków! Skontaktuj się z nami, wybierz dietę, która najbardziej Ci odpowiada i ciesz się zdrowym jedzeniem już dziś!