O NAS

Nieustannie dążymy do perfekcji

Nasz zespół połączyła wspólna pasja – zdrowa, naturalna kuchnia. Z przepisów otrzymanych od dietetyka tworzymy pyszne, zdrowe dania. Najważniejsza dla nas jest jakość. Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja.

100% policzonych kalorii

Każdy posiłek został dokładnie zważony, dzięki czemu masz pewność, że jesz tyle ile powinieneś.

99% naszych produktów jest nieprzetworzona

Tworzymy dla Was zdrowe i zbilansowane dania, które składają się głównie z nieprzetworzonych produktów.

2 godziny zaoszczędzonego czasu dziennie

Dzięki naszemu cateringowi możesz skupić się na ulubionej aktywności fizycznej, dając Ci dodatkową możliwość szybkiego osiągnięcia celu o piękną sylwetkę.

Dbamy, aby posiłki były zbilansowane i zdrowe. Nie używamy białego cukru, niezdrowych tłuszczy, ani konserwantów. Produkty z których korzystamy są zawsze świeże oraz wysokiej jakości.

Współpracujemy z gospodarzami okolicznych wsi, czerpiąc z natury, bez jej ulepszania. Stawiamy na sezonowość, dzięki czemu przygotowane dania są zasobne w składniki odżywcze i budulcowe. Dietę wzbogacają produkty "super food", nietuzinkowe składniki i egzotyczne dodatki.

Szanujemy klientów, dostawców oraz współpracowników. Jesteście dla nas ważni, dlatego zależy nam na tworzeniu indywidualnych relacji opartych na współpracy i motywacji. Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie to dla nas priorytet. Chętnie przyjmujemy wszelkie uwagi i staramy się czerpać z nich jak najwięcej. Wkładamy serce w tworzenie diet, dzięki czemu otrzymujecie pyszne dania dostosowane do Waszego stylu życia.

Zaplanuj swoją dietę już dziś!

Nie masz czasu na gotowanie? To nie znaczy, że musisz rezygnować z pełnowartościowych posiłków! Skontaktuj się z nami, wybierz dietę, która najbardziej Ci odpowiada i ciesz się zdrowym jedzeniem już dziś!