DIETY

Dieta SPORT

Dieta dla osób aktywnych, którym zależy na zwiększonej ilości pełnowartościowego białka oraz redukcji węglowodanów w posiłkach. Pudełka pełne energii, która przydaje się podczas treningów.

 

Dieta pudełkowa dla sportowców FitLife jest przeznaczona dla wszystkich aktywnych, którym zależy na zbilansowanych posiłkach bogatych w łatwoprzyswajalne białko oraz równowagę pomiędzy węglowodanami i tłuszczami. Dieta sportowa to nawet 50 produktów w jednym zestawie, które nie tylko wspierają rozwój tężyzny fizycznej, ale również wyśmienicie smakują i zawierają wszystko, czego potrzebujesz jako osoba aktywna.

Catering dietetyczny dla sportowców – idealna przy wysiłku

Wysiłek fizyczny o ile zdrowy oraz poprawiający wiele aspektów życia wiąże się również z wydatkiem energetycznym, który powinien zostać „zwrócony” zmęczonemu organizmowi. Podczas treningu wypłukujesz minerały, które są potrzebne do prawidłowego rozwoju oraz funkcjonowania ciała. Nasza dieta pudełkowa SPORT uwzględnia potrzeby osób aktywnych fizycznie oraz zawiera składniki, które wspierają w regeneracji po wysiłku. Masz do wyboru dwie kaloryczności: 2500 oraz 3000 kcal, co sprawia, że z pewnością dobierzesz dietę do swoich potrzeb. Jeśli chcesz zrzucić zbędnej kilogramy lub zależy Ci na nabraniu zdrowej masy, ale bez zwiększania poziomu tkanki tłuszczowej, dieta SPORT z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Catering dla sportowców – stawiamy na naturę

W FitLife wierzymy w moc natury oraz tego, co nam daje. Nie uznajemy sztucznych polepszaczy smaku, chemicznych dodatków oraz białego cukru. Uważamy, że możliwe jest tworzenie cateringu bez konieczności stosowania tego typu składników. Korzystamy z pomocy lokalnych rolników, co sprawia, że w Twoim pudełku znajdują się wyłącznie zdrowe oraz wyprodukowane w odpowiednich warunkach dania. Nie idziemy w tej kwestii na żadne ustępstwa. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne w przypadku sportowców jest odpowiednie odżywianie oraz dostarczanie organizmowi tego, co najlepsze. Dieta pudełkowa SPORT jest idealna, jeśli szukasz rozwiązania dla osób o specjalnych potrzebach. Sprawdź już dzisiaj pudełka z FitLife i przekonaj się, jak wielka moc drzemie w prostym i naturalnym podejściu do żywienia. Z pewnością będziesz zaskoczony, tym co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dieta sportowa – catering pod same drzwi

Dieta pudełkowa musi być nie tylko smaczna i zdrowa. Bardzo ważne jest również, żeby gwarantowała wygodę. Dzięki FitLife możesz zapomnieć o czasochłonnym gotowaniu oraz planowaniu każdego posiłku. Wystarczy tylko, że wybierzesz kalorykę, dania, które chcesz zjeść danego dnia i podasz adres dostawy. Nasz kurier przywiezie wszystko w wyznaczone miejsce, a Tobie pozostanie radość z otrzymanego zestawu i rozkoszowanie się naszymi pysznymi daniami. Po ciężkim treningu nie ma w końcu niczego lepszego niż kąpiel i pełnowartościowy posiłek.

Rozkład makroskładników w diecie SPORT prezentuje się następująco:

  • Białko 20-25%
  • Tłuszcz 30-35%
  • Węglowodany 40-50%

Zaplanuj swoją dietę już dziś!

Nie masz czasu na gotowanie? To nie znaczy, że musisz rezygnować z pełnowartościowych posiłków! Skontaktuj się z nami, wybierz dietę, która najbardziej Ci odpowiada i ciesz się zdrowym jedzeniem już dziś!