DIETY

Dieta WEGE

Coś dla osób, które chcą ze swojej diety wyeliminować produkty mięsne oraz ryby i owoce morza. W tej diecie wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego zamieniliśmy na wysokiej jakości produkty wegetariańskie.

 

Wegetarianizm w ciągu ostatnich kilku lat zdobył ogromną popularność. Głównymi przyczynami tak dużego zainteresowania odżywianiem się bez produktów pochodzenia odzwierzęcego są przede wszystkim pozytywny wpływ na zdrowie oraz ekologiczny wydźwięk tego typu diety. W naszej ofercie znajdziesz wege pudełka, dzięki którym zredukujesz masę ciała i przysłużysz się środowisku naturalnemu.

Dieta wegetariańska pudełkowa – co w niej znajdziesz?

Nasza wege dieta roślinna jest pozbawiona wszelkiego rodzaju produktów pochodzenia zwierzęcego. Zamiast nich wykorzystujemy roślinne zamienniki, które nie tylko dobrze smakują, ale zawierają również moc wartości odżywczych. Dzięki odpowiedniemu zbilansowaniu dań jesteśmy w stanie zlikwidować podstawową trudność z dietą wegetariańską, która polega na niedoborze wapnia. W FitLife zadbaliśmy o to, by Twoje dzienne zapotrzebowanie na minerały i witaminy, pomimo braku mięsa, było zaspokojone. Komponujemy różnorodne posiłki i zaskakujemy bogactwem smaku. Taka właśnie jest nasza dieta pudełkowa wegetariańska.

Dieta pudełkowa WEGE – pod same drzwi

Oprócz walorów smakowych oraz prozdrowotnych nasza dieta WEGE jest również bardzo wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich zapracowanych, którzy nie mają czasu na gotowanie. Wystarczy tylko, że wybierzesz menu na cały dzień, by każdego ranka znaleźć pod drzwiami mieszkania lub firmy paczkę z pysznymi daniami, które całkowicie zmienią Twoje odżywianie. Zapomnij o staniu w kuchni, myciu naczyń oraz planowaniu tego, co zjesz. Z FitLife wszystko jest łatwiejsze. Sprawdź to już teraz.

Dieta pudełkowa wegetariańska zalety?

Wykluczenie z odżywiania produktów pochodzenia zwierzęcego niesie ze sobą wiele zalet. Gdy przestaniesz jeść mięso i zaczniesz stosować roślinne zamienniki, stężenie cholesterolu w Twojej krwi znacznie się obniży, a razem z nim ciśnienie tętnicze. Zmniejszysz więc ryzyko nadciśnienia i chorób z nim związanych. Przechodząc na dietę wegetariańską, uchronisz się przed chorobami układu sercowo-naczyniowego, cukrzycą typu 2 oraz nowotworami. Warto również wspomnieć o tym, że wegetarianie rzadziej cierpią z powodu nadwagi oraz otyłości. Żeby jednak móc skorzystać z benefitów płynących z odżywiania roślinnego niezbędne jest odpowiednie zbilansowanie wszystkich posiłków. Dieta pudełkowa WEGE od FitLife ma wszystko, czego potrzebuje Twój organizm, by dobrze funkcjonować.

Rozkład makroskładników w diecie WEGE prezentuje się następująco:

  • Białko 20-25%
  • Tłuszcz 30-35%
  • Węglowodany 40-50%

Zaplanuj swoją dietę już dziś!

Nie masz czasu na gotowanie? To nie znaczy, że musisz rezygnować z pełnowartościowych posiłków! Skontaktuj się z nami, wybierz dietę, która najbardziej Ci odpowiada i ciesz się zdrowym jedzeniem już dziś!