DIETY

Dieta STANDARD

W pełni zbilansowana dieta dla każdego. Idealna do redukcji masy ciała oraz poprawy ogólnego stanu zdrowia.
Dieta pozytywnie wpływa też na wygląd paznokci i włosów.

Dieta pudełkowa STANDARD

Zdrowa i zbilansowana dieta jest czymś bardzo ważnym w kontekście prawidłowego funkcjonowania organizmu. Odpowiednia kaloryka, rozkład makroskładników oraz dobór produktów do konkretnego celu, jaki chcesz osiągnąć, składają się na to, czy dana dieta będzie dla Ciebie skuteczna, czy też nie. Dieta pudełkowa STANDARD jest tworzona przez specjalistów, którzy wiedzą, czego potrzebuje organizm oraz zdają sobie sprawę z wyzwań, jakie stoją przed osobami, chcącymi zrzucić zbędne kilogramy.

Zdrowa dieta – catering z natury

Dieta STANDARD to przede wszystkim idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na zdrowym odżywianiu oraz racjonalnej redukcji masy ciała. Chodzi bowiem o to, by gubić kilogramy, ale nie wyniszczyć przy tym organizmu. Dzięki pudełkom STANDARD poprawisz stan zdrowia, zyskasz nową energię oraz zadbasz o wygląd swoich włosów i paznokci. Wszystko dzięki odpowiednio dobranym składnikom odżywczym, witaminom i minerałom. Każde danie jest przygotowywane z należytą starannością i składa się jedynie z naturalnych produktów. Dieta odchudzająca pudełkowa od FitLife jest wolna od wszelkiego rodzaju polepszaczy, sztucznych dodatków oraz białego cukru. Pełnia smaku jest osiągana poprzez odpowiednią obróbkę składników oraz zdrowe przyprawy ziołowe.

Dieta pudełkowa fit pod same drzwi

Dieta pudełkowa STANDARD oprócz swoich walorów smakowych ma również inny atut w postaci niesamowitej wygody, jaką gwarantuje. Nie musisz już obmyślać menu na cały tydzień i zastanawiać się, czy wykorzystywane przez Ciebie produkty są zdrowe. Wszystkim zajmiemy się my. Twoim zadaniem jest jedynie odebranie codzienne paczek z daniami. Nasz kierowca dostarczy je dla Ciebie pod same drzwi domu lub pracy tak by było Ci wygodnie. Wybierz FitLife i przekonaj się, że zdrowe odżywianie wcale nie musi być trudne oraz kłopotliwe. Wystarczy tylko, że postawisz na odpowiednie rozwiązanie, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Fit dieta – catering dietetyczny

Nasze diety to nie tylko zdrowie oraz wygoda. Wierzymy bowiem, że odżywianie powinno być przede wszystkim przyjemne. Jedzenie ma dawać satysfakcję i zaspokajać potrzeby kubków smakowych. W innym wypadku to nie miałoby sensu. Dieta pudełkowa na odchudzanie STANDARD jest idealnym przykładem tego, że można redukować masę ciała i nie głodować.

W diecie STANDARD rozkład makroskładników prezentuje się w następujący sposób:

  • Białko 20-25%
  • Tłuszcz 30-35%
  • Węglowodany 40-50%

Zaplanuj swoją dietę już dziś!

Nie masz czasu na gotowanie? To nie znaczy, że musisz rezygnować z pełnowartościowych posiłków! Skontaktuj się z nami, wybierz dietę, która najbardziej Ci odpowiada i ciesz się zdrowym jedzeniem już dziś!